Prekių Grąžinimas Sąlygos

 

Parduotų prekių trūkumai šalinami, nekokybiškos prekės keičiamos, grąžinamos vadovaujantis LR ūkio ministro 2001 m. birželio 29 d. įsakymu Nr. 217 „Dėl Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių patvirtinimo“ patvirtintomis Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklėmis, išskyrus atvejus, kai sutarties negalima atsisakyti pagal LR įstatymus (žr. informaciją VšĮ „Vartotojų centras“ tinklalapyje http://www.vartotojucentras.lt/istatymas.php?id=1038, „Ne maisto prekių grąžinimo ir keitimo ypatumai“ 18 punktą.). Pinigai už grąžintas prekes visais atvejais pervedami tik į mokėtojo banko sąskaitą.

Norėdamas grąžinti prekę(-es), Pirkėjas gali tai padaryti per 14 (keturiolika) darbo dienų nuo prekių pristatymo Pirkėjui dienos, informuodamas Pardavėją kontaktų skyriuje nurodytomis susisiekimo priemonėmis, nurodant grąžinamos prekės pavadinimą, užsakymo numerį ir grąžinimo priežastis. Taip pat po informavimo būtina, kad Pirkėjas atsiųstų raštiškai pasirašytą prašymą grąžinti ar pakeisti prekes, bei atsiųsti pačią prekę (-es). Grąžinimo ar keitimo išlaidas apmoka Pirkėjas.
Prekė gali būti grąžinta kai:

  • Prekė yra brokuota (broką turi nustatyti pardavėjas gavęs prekę)
  • Pirkėjas gavo kitą prekę nei buvo nurodęss užsakyme (turi būti įrodymas - užsakym sąskaita)
  • Prekė yra nesugadinta, neatidaryta ir pirkėjas atitinkamai argumentuoja norimos prekės grąžinimą (tai turi būti atliekama per 14 d. nuo prekės įsigyjimo)

Visi nesutarimai kilę tarp Pirkėjo ir Pardavėjo, sprendžiami derybų būdu.Šalims nepavykus susitarti, nesutarimai sprendžiami LR teisės aktų nustatyta tvarka